У першій школі Южного провели День відкритих дверей для батьків майбутніх першокласників.

Про це повідомили на сторінці Ліцею у Facebook.

Під час заходу учні та вчителі зустріли батьків майбутніх школярів та розповіли про навчання у Ліцеї №1, переваги та можливості школи.

Як зазначається у дописі, школа пишається своїми учнями та їх досягненнями. Часто ліцеїсти випускаються з закладу із відзнаками за відмінне навчання.

«Перший, найстарший, найбільший за наповнюваністю, з міцними традиціями, з гарними та цікавими ідеями, креативними вчителями, і неймовірними учнями, які беруть активну участь в різноманітних заходах різних рівнів: міського, обласного, всеукраїнського і, навіть, міжнародного, які не лише гарно вчаться. Наші учні активні, ініціативні, щирі, креативні, дружелюбні і відкриті. Люблять музику, спорт, подорожі, готові долучитися до будь-якої справи»,— зазначено у дописі на сторінці Ліцею.

Також під час заходу директорка першої школи Южного Ольга КНИШУК розповіла про особливості навчання під час війни та укриття.

Нагадаємо, що наразі Ліцей №1 – єдиний навчальний заклад міста, який працює за змішаною системою навчання. Тобто, не усі учні одночасно відвідують школу у офлайн форматі. Попри це, початківці навчаються очно завжди.