Фестиваль талантів«Кращі з кращих» в Авторській школі Гузика – церемонія нагородження активних учнів навчального закладу, які проявили себе у житті школи, міста та країни.

Раніше фестиваль проводили щорічно, та через повномасштабну війну, заходи скасовувались. Цьорогіч у школі таки вирішили відновити традицію.

Нагородження відбулось у пʼяти номінаціях:

«Інтелектуальна надія АШГ» – школярі, які посіли призові місця у міських та обласних олімпіадах.

«Обдарованість і творчість» – учні, які займаються у театральному гурту. Цьогоріч юні актори презентували виставу про Кобзаря.

«Активіст року «Лідер року» – учасники шкільного парламенту. Як зазначає педагогиня організаторка АШГ Аріна ЛИТВИНЧУК, особисто для неї нагородити шкільний парламент було дуже важливо, адже цього року діти дуже плідно працювали.

«Патріот року» – учасники військово-патріотичної гри «Сокіл «Джура». Команди середньої та старшої ланок АШГ здобули перемогу на міському етапі гри та показали себе на районному етапі. На жаль, серед школярів Одеського району южненці цьогоріч не стали на пʼєдестал.

«Я отримала дві грамоти: за роботу у парламенті та виступи у «Джурі». Зараз я навчаюсь у 11 класі і цей рік став для мене найяскравішим та насиченішим за попередні. Мені дуже сумно покидати школу, бо за цей рік ми проробили дуже багато роботи: організували декілька концертів, займались благодійністю та іншим. Але я знаю, що передаю свій пост президентки у надійні руки»,— розповідає президентка Авторської школи Гузика Карина ДЕРКАЧ.

Остання номінація – «Спортсмени року». У ній нагородили учасників шкільних спортивних команд «Спритні лисенята» та «Гепарди», які взяли участь у Загальнонаціональному проєкті «Пліч-о-пліч».

В рамках проєкту учні Авторської школи посіли перше місце у територіальному етапі з футзалу. У районному – стали бронзовими призерами. Тренер «Лисенят» – вчитель фізичного виховання АШГ Віталій ЛИСАЧОВ.

Нагородили і баскетболістів – команду «Гепарди». Спортсмени посіли перше місце у районному та обласному етапах. Вони представлятимуть Одещину на Всеукраїнських змаганнях. Тренер команди – вчитель фізичного виховання АШГ Вадим ЗАХАРЕНКО.

Також нагородженими спортсменами стали учасники обласного фіналу Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю «Козацький гард». Учні третього ліцею здобули друге місце.

Під час нагородження відзначили і шкільну команду з «Cool games». Цьогоріч школярі представили Одещину на Всеукраїнському етапі змагань.

«Я отримав дві грамоти: як один з лідерів школи, а також за участь та перемогу у гру «Сокіл «Джура». Цей рік для мене пройшов дуже активно, особливо порівняно із попереднім. Тоді я брав участь лише у спортивних заходах, а зараз мене запросили стати учасником шкільного парламенту і я погодився. Цього року я також брав участь у спортивних змаганнях, у «Cool games». На жаль, за віком я більше не зможу взяти участь, але пишаюсь досягненнями нашої команди»,— розповів капітан команди «Cool games» Дмитро ДМИТРІЄВ.