Волонтери громадської організації “Моє місто Южне” продовжують видачу гуманітарної допомоги. У вересні її отримують родини військовослужбовців Збройних сил України. 

Голова організації Максим КУШНІР розповів, що волонтери виграли грантовий конкурс від організації “Нідерландської фундації біженців”. Таким чином волонтери змогли закупити продукцію на 2 500 гуманітарних наборів. Вартість одного набору вагою понад 8 кілограмів становить близько тисячі гривень.

“В рамках цього проєкту продуктові набори будуть видані соціально незахищеним категоріям населення, що проживають у Южненській громаді. Також окремо буде видача для внутрішньо переміщених осіб, які проживають в Южному. Ми не будемо брати всіх ВПО, а будемо обирати за критеріями, наприклад, ті, у кого невеликий дохід або його взагалі немає, або багатодітні сімʼї, чи матері-одиначки”, — розповів Максим КУШНІР.

В першу чергу продуктові набори отримують родини військовослужбовців. Представниця ГО “Моє місто Южне” Оксана ВОРОТНІКОВА зазначила, що волонтери вирішили видавати продукти і батьками, і дружинам з дітьми захисників. Щотижня видається по 500 наборів допомоги, по 250 на день. Закрити грантовий проєкт, а значить і видати усю продукцію організація має до 15 жовтня. 

“Близько трьох місяців тому, ми видавали гуманітарну допомогу сімʼям військовослужбовців. Тоді в нас був список на 800 осіб, сьогодні вже перевищує 1200. Тобто кількість сімей додається, але ми маємо підтримувати усіх в цей скрутний час. Ми продовжуємо видавати гуманітарну допомогу, думаємо це продовжуватиметься ще два тижні, після чого ми поїдемо у села нашої громади – Сичавку та Нові Білярі, де теж будемо видавати продуктові набори сімʼям військовослужбовців. Зараз старости сіл складають списки”, — розповіла Оксана ВОРОТНІКОВА. 

Якщо родина військовослужбовця не отримала гуманітарну допомогу і їй про це не повідомили, можна звернутись до громадської приймальні депутата Максима КУШНІРА за адресою Іванова, 20. Там вас внесуть до списку на отримання допомоги.

Нагадаємо, що окрім продуктових наборів, у громадській приймальні щомісяця проходить реєстрація на матеріальну допомогу від УВКБ ООН. Наступна проходитиме з 25 до 29 вересня.