фото зі сторінки Ліцею № 1 у Facebook

Минулого тижня батько загиблого військового з Одещини Борис АЙЗЕНБЕРГ привіз до Южного 50 кущів деревоподібних півоній. Найбільше, 20 рослин, висадили на території Ліцею №1. 

Борис АЙЗЕНБЕРГ (молодший) був командиром 10 стрілкової роти військової частини А066 28 ОМБр імені Лицарів Зимового походу,  із позивним “Борисич”. Герою було 49 років, своє життя він віддав у районі Бахмута. У мирне життя чоловік був художником, архітектором, а також ландшафтним дизайнером. На порталі електронних петицій створено петицію щодо присвоєння Борису АЙЗЕНБЕРГУ найвищої нагороди – “Герой України”

Директорка Ліцею №1 Ольга КНИШУК розповіла, що у цих саджанцях його батько бачить продовження справи свого сина. Він не уродженець Южного, але служив у підрозділі з мешканцями громади. Окрім Южного Борис АЙЗЕНБЕРГ подарував кущі півоній закладам Одеси, Доброслава та Фонтанської ОТГ. 

“Борис Григорович розповів нам про свого сина, він привіз півонії й не брав ні з кого кошти, це така його волонтерська діяльність. Вони посаджені на території початкової школи, там, де плануємо зробити ділянку, яка буде присвячена саме загиблим воїнам. Там будуть ці кущі, ми плануємо ще придбати”, — розповіла Ольга КНИШУК. 

Учні навчального закладу власноруч висадили кущі. У Ліцеї додають, що також на Алеї памʼяті планують встановити табличку в памʼять учнів-захисників, які віддали свої життя заради України та її незалежності.