Поліцейські встановили особу жінки, яка збирала живі квіти зі світлин полеглих військовослужбовців на Еспланаді памʼяті.

Про це повідомили на сайті Національної поліції України.

Протиправні дії порушниці кваліфіковані як дрібне хуліганство. За скоєне їй загрожує стягнення від штрафу до адміністративного арешту.

Нагадаємо, у штабі волонтерів «Незламні», які опікуються Еспланадою памʼяті, повідомили про невідому жінку, що збирає квіти, покладені до конструкцій із фотографіями Героїв. Зникнення букетів помітила мати одного з загиблих воїнів.

Дільничні офіцери територіального підрозділу поліції розпочали перевірку викладених фактів, опитали містян, перевірили місця торгівлі, передивились записи камер відеоспостереження тощо.

«За результатами вжитих поліцейськими заходів, особу жінки було встановлено. Нею виявилась місцева жителька. Зі слів громадянки вона забрала квіти з меморіалу загиблим Героям та віднесла їх на море, де і залишила. Причини свого вчинку жінка пояснити не змогла»,— зазначили у поліції.

фото: Національна поліція

Поліцейські склали відносно порушниці адміністративні матеріали за статтею 173 (дрібне хуліганство) Кодексу України про адміністративні правопорушення, які скерують до суду. Санкція статті тягне за собою накладення штрафу від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від сорока до шістдесяти годин, або виправні роботи на строк від одного до двох місяців з відрахуванням двадцяти відстотків заробітку, або адміністративний арешт на строк до п’ятнадцяти діб.