В Южненській громаді почалася пора випускних вечорів. 9 червня зі школою попрощалися 44 учні Ліцею №2.

Захід відбувся в актовій залі закладу, яку прикрашали фотозона та велика цифра «11» із дитячими фотографіями вже колишніх школярів. Випускникам урочисто вручили плоди їхньої одинадцятирічної праці — атестати про повну загальну середню освіту.

На жаль, не всі діти змогли бути присутніми, адже через російське вторгнення в Україну, наразі знаходяться за кордоном.

«Цей навчальний рік був дуже складним, як і для усіх школярів України. Він минув під тривоги, блекаут та дистанційне навчання із тими, хто залишився, і ще складнішим із тими, хто за кордоном. Та добре, що під кінець року ми вийшли на більш очне навчання та діти змогли відчути ці останні шкільні дні. Вони згуртувалися, і я впевнена, сумуватимуть один за одним» – розповідає класна керівниця 11-А класу, Олена ІЛЛЯШЕНКО.

Випускники відкрили вечір своїм дефіле. Після чого на екрані зʼявився невеликий фільм про дорослішання школярів. Це була добірка відео та фото, починаючи від 2012 року, коли ці діти вперше прийшли до школи. У фільми зібралися усі важливі та пам’ятні моменти: шкільні конкурси, змагання, концерти та поїздки. А також фрагменти інтервʼю випускників, перегляд яких викликав у героїв сміх.

Традиційно, на заході, випускники відтанцювали останній шкільний вальс. Також одним з найзворушливіших моментів став танець випускників з їхніми батьками. Ця мить супроводжувалася добіркою дитячих фото школярів разом з татусями та матусями.