У Ліцеї №3 для випускників та усіх учнів школи влаштували спільне свято останнього дзвоника. Молодші школярі привітали одинадцятикласників із завершенням навчання та побажали наснаги та успіхів.

Цього року з Авторської школи Гузика йдуть 74 випускники. З них – десять медалістів. У одному класі – шестеро, у другому – четверо відмінників. До того ж школу покидає стипендіат Южненської міськради, кандидат у майстри спорту з вільної боротьби. Саме йому належало сьогодні пронести першокласницю , аби продзвенів останній дзвоник.

Як розповідає директорка закладу Надія ГУЗИК, цей навчальний рік не став простішим за минулий. Та за час повномасштабного вторгнення учні та вчителі стали досвідченішими, мудрішими та впевненішими у своїх силах.

«Я говорила з кожним випускним класом. І найперше та найголовніше, що я їм побажала – людяності, щоб вони завжди пам’ятали, що вони завжди мають залишатися людьми. Незважаючи на знання, досягнення, людина має залишатись людиною. Я впевнена, що цей урок вони зможуть пронести з собою через усе життя»,— розповіла Надія ГУЗИК.

Цей рік для Авторської школи став переможним. Нагадаємо, що нещодавно заклад отримав «Зірку якості»як одне з кращих підприємств України.

Випускники діляться: сумуватимуть за школою та однокласниками.

«Загалом, школа для нас була досить складною, особливо останній рік, бо незабаром складати НМТ. Але школа подарувала нам дуже гарні спогади. Один з найкращих – як нещодавно у їдальні били склянки, грали з водяними пістолетами. Моментами було дуже весело. Та попри це, вже відчуваю себе дорослою. Школа подарувала гарні знайомства та емоції»,— розповідає Марія, випускниця 11-В класу.

«Так, школа подарувала окрім, можливо, якихось стресових ситуацій та безсонних ночей, насправді великий поштовх у доросле життя. Навчила бути доросліше, розумніше. Буду дуже сумувати за школою»,— ділиться Анна, випускниця 11-А класу.

Одинадцятикласники також станцювали свій випускний вальс. А потім разом із молодшими учнями школи подарували присутнім флеш-моб.