Ліцей №4 цьогоріч відпускає у доросле життя 26 випускників на чолі з класною керівницею пані Світланою ДЕМЧЕНКО. Вже майже традиційно у школі Чорновола відмовляються від звичайної «лінійки». Замість цього випускники урочисто пройшли коридорами та кабінетами закладу, де на них чекали вчителі та молодші школярі.

У кабінетах одинадцятикласників вітали із закінченням школи, а також ставили перед ними різні завдання. У одному з класів діти поділились на команди та жартома вітали однокласників, танцювали гопака та показали сценку найкращого спогаду зі шкільних років.

У іншому випускникам підготували невелику майстерку: школярі приклеїли живі квіти на заздалегідь приготований плакат з їхніми шкільними фотокартками. На цьому ж листі діти залишили відбитки пальців у формі сердечок та подумки загадали власні мрії.

«Я дуже сумуватиму за школою. За 11 років накопилось безліч чудових спогадів. Одних з найкращих – як ми сиділи у їдальні, згадували шкільні часи, жартували та їли гречку з котлетками. Я поки не визначилась із навчальним закладом, до якого вступаю, але обрала направлення готельно-ресторанний бізнес. Сподіваюсь, гарно складу НМТ»,— розповідає Вікторія, випускниця Ліцею імені Чорновола.

Коридорами одинадцятикласників проводжали учні середньої школи, бажаючи дітям успіхів на НМТ та щастя у дорослому житті.