мама Володимира Рябикіна Марина Рябикіна

Федерація WAKO в Одеській області започаткувала в Южному Кубок памʼяті українського воїна Володимира Рябикіна. Вперше змагання пройшли 1 червня у паркетній залі Палацу культури «Дружба».

У змаганнях взяли участь 70 вихованців спортивних гуртків з Южненської громади, Визирки, Одеси, Білгорода-Дністровського. Діти змагалися у двох розділах лайт контакт та пойнт файт. Більшу частину золотих медалей вибороли южненські спортсмени.  

Южненець Володимир Рябикін став на захист України 25 лютого 2022 року. Боєць був стрільцем-снайпером 28-ї окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу. Герой загинув 16 вересня під селом Правдине, Херсонської області під час контрнаступу. Володимиру було 27 років. Посмертно нагороджений відзнакою «За заслуги перед містом». А мати Володимира отримала Пам’ятну грамоту на знак глибокої вдячності за жертовне служіння у лавах Збройних сил України, підписану Головнокомандувачем ЗСУ Валерієм Залужним. 

Як розповіла почесна гостя змагань, мати бійця Марина Рябикіна, хлопець вступив до лав Збройних сил України зі словами “хто, якщо не я?”. У кікбоксинг Володимир потрапив запізно, як для цього виду спорту, у 18 років. Але вперто займався, брав участь у обласних та всеукраїнських змаганнях та досягав результатів. Його першим тренером став керівник ДЮСК “Кемпо” Олег Барков. 

Южненський міський музей також долучився до організації змагань та створив інсталяцію памʼяті про Володимира Рябикіна зі світлинами героя, інформацією про нього та спортивним приладдям воїна.