Волонтери громадської організації «Моє місто Южне» завершили видачу гуманітарної допомоги сімʼям військовослужбовців. Усього за декілька тижнів вдалось роздати півтори тисячі продуктових наборів.

Серія гуманітарної підтримки для родин захисників завершилась у селі Сичавка. Там за день волонтери роздали близько 170 наборів мешканцям cтаростинського округу.

«Ми видавали за одного військовослужбовця не один продуктовий набір, адже у кожного захисника є не лише, наприклад, батьки, а й дружина і діти. Тому ми роздавали допомогу і дружині, і батькам. Цього разу ми видали більше гуманітарної допомоги, ніж навесні – тоді видавали вперше. Та й хлопців наших більше вступило до лав ЗСУ. Тож, поки вони захищають нас там, ми допомагаємо їх родинам тут»,— розповіла волонтерка ГО «Моє місто Южне» Оксана ВОРОТНІКОВА.

Нагадаємо, волонтери виграли грантовий конкурс від організації “Нідерландської фундації біженців”. Таким чином волонтери змогли закупити продукцію на 2 500 гуманітарних наборів. Вартість одного набору вагою понад 8 кілограмів становить близько тисячі гривень.

Окрім родин військовослужбовців, минулого тижня з нагоди Міжнародного дня працівників освіти волонтери видали набори гуманітарної допомоги пенсіонерам освіти Южненської громади.

світлини з допису Світлани Вишні на Facebook

Волонтери сподіваються, що наступним кроком стане отримання нового гранту, на який планують надіслати заявку найближчим часом. Як зазначила Оксана ВОРОТНІКОВА, категорію людей, які отримають допомогу, визначатимуть після виграшу.

Зазначимо, що у приймальні депутата і волонтера ГО «Моє місто Южне» Максима КУШНІРА також проходитиме прийом заявок на отримання фінансової допомоги від УВКБ ООН. Її представники працюватимуть з 23 по 27 жовтня за адресою вулиця Іванова, 20.