Ліцей №1 відпустив своїх учнів у доросле життя 16 червня. Випускний вечір відбувся біля альтанки на території навчального закладу.

Цьогоріч першу школу міста закінчили 73 учні трьох одинадцятих класів. Найменшим за складом став 11-Б, адже це клас із дистанційною формою навчання. Учні з цього класу наразі знаходяться по всьому світові: у Сполучених Штатах Америки, Канаді, Молдові, Румунії, Угорщині… На випускному вечері від 11-Б були присутні сім учнів, але деякі їхні колишні однокласники закінчували навчання у паралельних класах, заради офлайн уроків. Один з випускників – Данило Мічуда, був відсутній на заході через спортивні змагання у Латвії, за нього нагороди та атестат отримала мама.

Цього року у Ліцеї № 1 одна золота медалістка — Ксенія АТОПКІНА. Дівчина розповіла, що деколи навчання давалося складно, але завдяки силі духу та наполегливості все-таки змогла домогтись бажаної нагороди. 

“Насправді, пишаюся собою, бо це було складно. Я ставила в пріоритет важливі речі, для мене це було навчання, іноді навіть доводилось переборювання себе. Але для мене школа не закінчувалась лише уроками. Останні місяці поруч із класом стали для мене особливими моментами. Ми щодня були разом, ці дні наповнені емоціями та різними подіями. Це було дивовижно, певна я не забуду це”, – поділились Ксенія АТОПКІНА.

За традицією випускники станцювали свій останній шкільний вальс. Також випускниці привітали усіх вокальним виступом. Заспівала для випускників і одна з маленьких зірочок школи Дарина Стогнійчук.

Разом зі свідоцтвами про загальну середню освіту деякі з випускників отримали грамоти за активну участь у житті школи, спорті, за досягнення у майстерності слова. До привітань долучився і ПК “Дружба”, відзначивши своїх вихованців. Під час вручення грамот ведучі розповідали про омріяну професію та улюблені заняття кожного випускника.

“Хоч і сумуватиму за школою, але я щаслива, вступлю до університету, зміниться коло спілкування, познайомлюся з новими людьми. Планую вступати до Одеської Державної академії будівництва та архітектури на економіста, маю великі очікування з цього приводу, вірю, що буде дуже весело та цікаво. Але сумуватиму за перервами разом з однокласниками, ми завжди збиралися разом, спілкувалися, жартували, грали у настільні ігри”, – поділилася випускниця 11-В класу Карина БЕЗНОСЮК.

“Я ще не визначився із професією, поки думаю або програміст, або судномеханік, маю схильність до точних наук. Вже склав НМТ, але мені не висвітились на моніторі бали, тож досі, як на голках, щодня перевіряю особистий кабінет, чекаю на результати. Для мене одним найпамʼятніших моментів став день, коли однокласники грали з вогнегасником. Це, звісно, не правильно, але все ж таки, було весело і запамʼятається на довгі роки”,- розповів випускник 11-А класу Кирило БІНЬОВСЬКИЙ. 

Окрім випускників, слова подяки та подарунки отримали їхні вчителі, які допомагали школярам протягом одинадцяти шкільних років.

Фоторепортаж із заходу дивіться на нашій сторінці у Facebook