Южненська громада знову у жалобі. Мешканці міста попрощались із загиблим захисником, який хоробро захищав нашу країну, та, на жаль, віддав за неї життя.

Максим Геннадійович ВАРЕШКІН – водій 1 відділення кулеметного взводу в/ч А70-96, солдат Збройних Сил України.

Максим ВАРЕШКІН хоробро встав на захист держави з перших днів війни – 1 березня 2022 року. Та загинув під час виконання бойового завдання біля населеного пункту Новобахмутівка, Донецької області 2 березня 2023 року. Цілий рік він боронив Україну, але війна обірвала його життя. Герою назавжди залишиться 27 років.

У нього залишилась дружина та двомісячна дочка.

Попрощатись із військовослужбовцем та виказати свої співчуття рідним і близьким прийшли побратими Максима, друзі, знайомі, посадовці та мешканці Южненської громади.

«Сьогодні ми проводжаємо Максима, який боровся за нас, за Україну. Він віддав своє життя, я з цим не можу змиритися. В нього це життя відібрали. Максим міг жити, радіти, радувати своїх батьків, виховувати свою донечку, прикрашати нашу землю. Але така істота як путін вирішала забирати у нас життя. Вічна і світлана памʼять тобі, Максиме. Слава нашим воїнам. Слава Україні!»,— сказала мешканка міста Анна Іванівна.

Прощальне слово взяла і класна керівниця Максима ВАРЕШКІНА, вчителька Ліцею №1, Софія Степанівна:

«Це такий тихий, спокійний, добрий хлопчик. Він завжди сидів і посміхався. Коли б його не запитала на уроці, чи знає, чи не знає, але посміхається. Це дитина, про яку можна було сказати, що і мухи не образить. Він ніколи нікому не сказав поганого слова. Він був дуже люблячий син, дуже любив своїх батьків і поважав. Батько приходив на збори і не було йому що сказати, як про інших хлопчиків. Тому що десь побилися, чогось не поділили. У Максима цього не було. Постійно приходила його бабуся. Таких бабусь багато є, які навіть без відома батьків приходять в школу до онуків. Навіть діти інколи посміхалися «уже бабуся чекає його коло порога, щоб забрати додому». Він ходив такий чистенький завжди, в таких білих сорочках, як начальник приходив до школи. Згадуєш цю дитину і біль в душі».

«Ще одна чапля полетіла на небо з 12 ОМБ. Минулого тижня, ми поховали «Шкіпера», місяць тому – Сергій ПОПОВ… Помстимося. Слава Україні»,— сказав Олександр, побратим Максима ВАРЕШКІНА.

Максима Геннадійовича ВАРЕШКІНА поховали на Южненському кладовищі.

Вічна слава Героям!