Учні Авторської школи Гузика взяли участь в обласному етапі Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед школярів “Cool Games 2023”. Змагання проходили в селі Усатове. На спортивні майданчики вийшло понад 150 школярів у трьох вікових категоріях (у цій грі вони називаються дивізіони): І дивізіон (9-10 років), ІІ дивізіон (11-13 років), ІІІ дивізіон (14-16 років). Усі три команди Южного склали вихованці АШГ. Вони привезли додому три золота!

Керівники команд – вчителі Тетяна Рубан, Світлана Вишня та Вадим Захаренко.

Вдячні директору ДП “МТП” Южний” Олександру Олійнику, за надання транспорту та комфортної доставки до місця змагань. Під час дороги додому, спостерігали за веселкою, яка нас постійно супроводжувала, загадали одне БАЖАННЯ для всіх. Ми вдячні нашим Захисникам та Захисницям, за можливість навчатись та брати участь у змаганнях”, – написала на своїй сторінці у Facebook завідувачка кафедрою фізичного виховання АШГ Світлана Вишня.

Cool Games — це всеукраїнський проєкт, який реалізується Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України з 2018 року.