Протягом двох днів, 4 та 5 квітня, з нагоди Міжнародного дня просвіти з мінної безпеки у Южному пройдуть VR-сесії для школярів у молодіжному просторі “Youth Space”.

Молодіжний простір офіційно відкриється 5 квітня, та потрапити на захід, включно з VR-сесією можна вже зараз.

Такий просвітницький захід став доступним завдяки дитячому фонду ООН ЮНІСЕФ, які передали ГО «Агенція розвитку міста Южного» VR-окуляри Oculus II, надані компанією McPaw.

Як розповів один з реалізаторів молодіжного простору Антон ТКАЧЕНКО, окуляри передані одні, тож поки одна дитина проходить 20-хвилинну сесію, інші можуть випити чаю з печивом, пограти в ігри або просто перепочити.

Під час подорожі віртуальною реальністю на дітей очікує символ мінної безпеки – пес Патрон, який ставитиме питання щодо правил поводження із мінами. Разом із ним діти пройдуть шлях одним з східних регіонів країни, від школи до дому, навчаючись мінній безпеці.

«Діти в захваті, дуже класно, їм все дуже подобається. Діти проходять сесію, так, зіштовхуючись з певними труднощами, але ми їм оперативно допомагаємо. Власне, саме так вони і навчаються мінній безпеці»,— розповів Антон ТКАЧЕНКО.

На 4 квітня у просторі заплановано 15 відвідувачів, учнів Ліцею №4. Організатори заходу звертались до шкіл, запрошуючи школярів, адже сесії віртуальної реальності розраховані саме на дітей шкільного віку.

Ця публікація була створена за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) у партнерстві з громадською організацією YouthUp за підтримки Німецького банку розвитку KfW. ЇЇ зміст є відповідальністю «Фокус. Медіа Южненської громади»та необов’язково відображає позицію партнерів.