У кафе «Контрабас» в Палаці культури «Дружба» Южненський міський музей презентував нову експозицію з дронами-камікадзе.

Експонати замінили собою попередні дрони, які також виставлялись на цьому місці. Тоді це були дрони-розвідувачі, до того ж і українські, і ворожі, та тепер містяни можуть побачити справжні ударні українські дрони із муляжем вибухівки.

Як розповіла директорка музею Тетяна ЄРОШЕНКО, дрони для експозиції музею передав військовослужбовець Володимир. Зробити виставку таких експонатів запропонував саме він. Пан Володимир є навідником дронів і колекціонувати збиті «пташки» є його хобі.

Крім цього, муляж вибухівки військовослужбовець зробив власноруч.

«Буквально нещодавно я прочитала у Фейсбуці від 28-ї бригади: «Сніг – це явище сезонне, а дрони будуть падати на голови окупантів систематично». І це саме ті дрони, які, дай Боже, будуть систематично падати на голови окупантів. Ми зраділи, коли нам запропонували зробити цю виставку. Винесли вітрини у «Контрабас», щоб вона була у більш прохідному місці. Волонтери допомогли нам зробити підсвітку у вітринах. І, наскільки я могла спостерігати, то до них підходили чоловіки, хлопчики і їм цікаво»,— розповіла Тетяна ЄРОШЕНКО.

Також прямо над дронами стоїть скринька, у яку можна задонатити кошти, що підуть у бригаду пана Володимира.

Виставка дронів-камікадзе не обмежена у часі. Кожен охочий може побачити її щодня у кафе «Контрабас».