Вранці вівторка, 12 грудня, у роботі українського оператора Kyivstar стався потужний збій. Користувачі масово повідомляють про відсутність зв’язку та інтернету. Крім того, не працює сайт оператора.
Користувачі також не можуть підключитися і до національного роумінгу. Це пов’язано з тим, що оператор не може відправити інформацію про своїх абонентів через масштабний збій.

“Нацроумінг не працює через те, що мережа “Київстару” не може передати інформацію про своїх абонентів мережам інших операторів внаслідок загального технічного збою”, – повідомили виданюю “РБК” в прес-службі Мінцифри.

Причиною масового технічного збою в роботі мобільного оператора “Київстар” стала хакерська атака на ядро мережі.

“Вранці 12 грудня мережа зв’язку Kyivstar стала об’єктом потужної хакерської атаки, яка спричинила технічну несправність, яка тимчасово не була доступна для послуг зв’язку та доступу до Інтернету”, – повідомили “Суспільному” у пресслужбі компанії.

Повідомляється, що оператор залучав представників правоохоронних органів та спеціальних державних послуг, які зараз працюють в офісі компанії в офісі компанії.

“Станом на даний момент відомо, що особисті дані абонентів не порушуються. В даний час фахівці оператора працюють над усуненням наслідків хакерської атаки для швидкого відновлення комунікації та надання послуг”, – йдеться у повідомленні.