Офіс «Зроблено в Україні», який допомагатиме у створенні власного бізнесу, відкрили на базі Одеської філії обласного центру зайнятості.

Як розповіли у пресслужбі ОВА, в офісі проводитимуть консультації, надаватимуть практичну допомогу при написанні бізнес-планів, оформленні й подачі документів для участі у грантах та державних програмах.

Основне завдання проєкту – сприяння людині, яка має бізнес-ідею, втілити її в життя або масштабувати та покращити вже працюючий бізнес.

«Для Одещини, яка славиться своєю підприємницькою жилкою, відкриття такого офісу є надзвичайно важливим, – заявив заступник голови Одеської ОВА Дмитро Радулов. – Зосередження в одному місці спектру можливостей для підприємців, які вже мають ідею, а їм буде запропонована інформація та інструменти для її реалізації – це гарний старт. Наш український виробник матиме більше можливостей, а на ринку з’явиться більше конкурентоспроможних національних продуктів».

Також в офісі надаватимуть послуги служби зайнятості для формування кадрового потенціалу. Ваучери на навчання, компенсації за працевлаштування безробітних, внутрішньо переміщених осіб, учасників бойових дій, за облаштування робочого місця для людей з інвалідністю, допомогу з підбором і підготовкою кадрів.