У Южному, в спорткомплексі «Олімп» відбувся ярмарок вакансій.

Захід організовано Южненським відділом Одеського обласного центру зайнятості спільно із Южненською міськрадою.

До ярмарку долучились представники підприємств «Дельта Вілмар Україна», «Адміністрація морських портів України», АТ «Одеський припортовий завод», ДП «МТП «Південний» та близько півсотні шукачів роботи, деякі з них приїхали до Южного з сусідніх громад, Коблівської та Визирської.

Як розповіла начальниця Южненського відділу ООЦЗ Ірина ЧЕРЕПАЩУК, наразі на підприємствах виникає потреба у працівниках робітничих професій. Програма заходу була націлена на те, аби жінки, які не бояться опановувати нові професії, здобувати навички у сферах, які часто вважаються «чоловічими», мали можливість отримати освіту із подальшим працевлаштуванням на виробничих підприємствах. Адже більшістю шукачів роботи наразі є саме жінки.

Також Ірина ЧЕРЕПАЩУК зазначила, нещодавно відбулась тристороння зустріч між підприємствами, службою зайнятості та навчальним закладом Одеського центру зайнятості. На ній йшлося про механізм співпраці та навчання майбутніх працівників. Представники підприємств зазначили, що готові чекати, коли шукачі роботи здобудуть навички для працевлаштування.

До того ж, як розповіла Ірина ЧЕРЕПАЩУК, на ярмарок запросили підприємства, які мають споріднену діяльність або потребують працівників одних професій. Служба зайнятості розглядає варіант влаштування шукачів роботи в одні групи навчання до «Одеського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості”. Теорію вони проходитимуть разом, а практику на підприємствах, які оберуть для працевлаштування. Також був переглянутий варіант вивчення теорії в онлайн режимі.

Представники кожного з підприємств розповіли про актуальні вакансії, переваги роботи у їхніх компаніях та провели співбесіди із зацікавленими шукачами роботи.

Вакансії представлених компаній можна переглянути на ресурсах robota.ua, work.ua та Єдиному порталі вакансій.