Южненська молодь залучатиметься до участі у проєкті «Імпульс» від USAID «Говерла», що спрямований на посилення молодіжної політики.

Проєкт реалізується у сорока громадах Волинської, Рівненської, Закарпатської та Одеської областей.

Євген ПОПЕСКО, ментор програми «Імпульс» у Южненські громаді розповів, що програма створена задля того, аби дати «імпульс» молоді для її розвитку та розвитку молодіжної роботи.

Перша зустріч ментора з командою відбулась у ФСК «Олімп». На ній учасники познайомились між собою та поговорили про адвокацію, аби занурити молодь у процес.

Адвокація – спосіб винести проблему на «порядок денний», забезпечити вирішення цієї проблеми та сформувати підтримку для роботи як над самою проблемою, так і над її вирішенням.

«Молодь має відчути свою залученість у процесі прийняття рішень, аби на рівні громади, на рівні свого міста могли адвокувати різні політичні питання і досягати цілі. Тобто мати якийсь конкретний вплив на молодіжну політику в місті. І мати можливість досягти значного прогресу в молодіжній роботі міста»,— зазначив Євген ПОПЕСКО.

Програму до Южного залучили спеціалісти Управління економіки Южненської міськради. Найголовніші цілі роботи проєкту у громаді – це створення молодіжної ради, активізація та навчання молоді. Крім цього, «Імпульс» допомагатиме молоді у адвокації по створенню молодіжного центру у місті.

Проєкт «Імпульс» також навчатиме охочих навичкам професії молодіжного працівника. Наразі така галузь є новою, тож навчатимуть у ній саме спеціалісти зі сфери молодіжної політики.

Молодіжні працівники активізуватимуть роботу з молоддю у громаді.

Проєкт у громаді діятиме протягом 9 місяців. Протягом цього часу молодь зможе долучитись до програми, адвокувати власні проєкти, залучатись до тренінгів та інших активностей.

Серед громад Одеської області в проєкті також візьмуть участь Визирська, Арцизька, Балтська, Білгород-Дністровська, Болградська, Чорноморська, Доброславська, Кодимська та Саф’янівська громади.

Захід реалізується громадською організацією «Асоціація молодіжних працівників України» та партнерською організацією в Одеській області «Український національний центр» в рамках Ініціативи «Молодіжний працівник», та став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА».

“Зміст цього заходу не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США”.