В Южному, 29 березня, був анонсований благодійний концерт суперфіналіста шоу «Голос країни» Юрія ГОРОДЕЦЬКОГО.

За кілька хвилин до початку заходу почалась повітряна тривога, тож у ПК «Дружба» попросили присутніх пройти до укриття. Концерт міг розпочатись лише у разі, якщо небезпека мине менш ніж за півгодини.

Тож концерт вирішили провести на ґанку Палацу культури. Глядачів, у порівнянні з минулим концертом Юрія ГОРОДЕЦЬКОГО в Южному, через тривогу було замало. Попри це, присутні підтримували співака та долучались до його збору на комплектуючі для дронів, що допомагатимуть воїнам 28 окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового походу.

Заспівав пан Юрій без мікрофону, а «мінусовки» вмикав з телефону за допомогою блютуз-колонки. Як зазначив сам співак, деякі композиції завантажені лише на флешку, та все ж таки більшість репертуару глядачі побачити змогли.

«На вулиці завжди ваше виступити. Можливо, якби був якийсь мікрофон, то я б міг в пів голоса співати, тобто мені було б трошки легше. Через те, що це без мікрофону, треба трошки голосніше співати, майже на всю силу, так щоб люди чули. Щоб не було такого, що вони будуть прислухатися до мене. Звісно, в залі і акустика, і музика, все більш професійно. Але для мене це не вперше і я не рахую, що для того, щоб порадувати людей і дати якусь надію обовʼязкова якась професійна апаратура»,— поділився Юрій ГОРОДЕЦЬКИЙ.

Співак відвідав Южне у рамках туру Одеською областю. Разом із нашим містом Юрій ГОРОДЕЦЬКИЙ має відвідати шість населених пунктів.