Росіяни вдарили балістичною ракетою по Одесі, попередньо, з касетним боєприпасом по одній із найпопулярніших серед одеситів та гостей міста локації, де люди гуляли з дітьми, собаками, займалися спортом.

“Такі боєприпаси використовуються для ураження живої сили та несуть загрозу в першу чергу для людей, а не для техніки та будівель”, -зазначив голова ОВА Олег КІПЕР.

Станом на 22:00 четверо людей загинули, також вбито собаку. Ще один чоловік помер, внаслідок інсульту, який спровокувала атака.

32 людей поранені, 25 знаходяться у лікарнях, серед них двоє дітей та вагітна. Дівчинка, якій немає й пʼяти років, у вкрай важкому стані. Ще шестеро дорослих також в реанімації.

“Наші лікарі роблять все можливе і неможливе,” – додає голова ОВА.

За словами очевидців, серед постраждалих – колишній народний депутат, президент Одеської юридичної академії Сергій Ківалов. Його забрала швидка після початку  пожежі в будівлі Палацу студентів Одеської юракадемії. Екснардеп, ймовірно, отримав поранення в ногу.

У ракеті, якою окупанти вдарили по Одесі, була шрапнель – її використовують для знищення живої сили, зазначили у ОК “Південь”. Тобто, ворог здійснив черговий воєнний злочин.