У Южному на площі Перемоги працюватиме мобільна медична команда для мешканців громади.

Про це повідомили на сайті Южненської міськради.

Працівники Южненського центру первинної медико-санітарної допомоги прийматимуть відвідувачів 26 квітня з 13:00 до 15:00.

Мешканці громади зможуть безкоштовно:
1 виміряти тиск;
2 зробити щеплення від дифтерії, правця та Covid-19;
3 зробити швидкі тести на гепатит та ВІЛ;
4 отримати загальний огляд у сімейного лікаря;
5 отримати констатацію щодо важливості вакцинації від експертів Одеського обласного центру контролю та профілактики хвороб.

Акція пройде в рамках відзначення Європейського тижню імунізації – 2024 за сприяння проєкту «Розбудова стійкої системи громадського здоровʼя».

Нагадаємо, що представники проєкту вже провели лекції щодо імунізації у Южненській громаді. Одна з них відбулась у адмінбудівлі Южненської міськради. Тоді координаторка з вакцинації Одеської області Ганна ЛЄСНІКОВА розповіла, що проєкт успішно працює в інших громадах. Наприклад, у Роздільнянській громаді вдалось охопити близько 400 осіб, віком 60+, першими дозами вакцинації від Covid-19.

«У Южненській громаді досить непогані показники по рутинній імунізації, ковідній імунізаціі, але залишаються ті виклики, над якими ще треба працювати. У вашій громаді є значна кількість внутрішньо переміщених осіб, які мають певні упередження щодо вакцинації. Ми будемо над цим працювати»,— розповіла Ганна ЛЄСНІКОВА.