У Южному біля памʼятника Захисникам Вітчизни 28 березня відбулось прощання із Захисником України, мешканцем Южного Юрієм Миколайовичем СТЕЦЮКОМ.

Юрій Миколайович СТЕЦЮК був стрільцем – помічником гранатометника 1 стрілецького відділення 1 стрілецького батальйону військової частини А0989,  солдатом Збройних сил України.

Юрій СТЕЦЮК захищав Україну та весь український народ з травня 2022 року. Мужньо і до останнього подиху він боронив нашу Державу.

На жаль, життя Героя обірвалось 14 грудня 2023 року, під час виконання бойового завдання, в районі населеного пункту Григорівка Бахмутсього району Донецької області.

Попрощатись з Юрієм СТЕЦЮКОМ прийшли його рідні, близькі, друзі, побратими, посадовці та небайдужі мешканці Южненської громади.

Загибель Юрія Миколайовича СТЕЦЮКА стала великою втратою для його друга та побратима:

«Для мене втрата Юрія – це… Я з ним з дитинства знайомий. Також з перших днів війни пішли разом… Майже разом: він в окрему бригаду, я в окрему. Це для мене така втрата… Я вчора побачив в інтернеті [ред.: звістку про загибель Юрія], я, мʼяко кажучи, очманів. Юро, спочивай з миром, братику».

Южненський міський голова Володимир НОВАЦЬКИЙ під час прощання зазначив: Юрій СТЕЦЮК став 51 воїном, з яким попрощалась Южненська громада. Ще троє южненців, за даними міської ради, перебувають у полоні.

Вічна слава та Вічна памʼять Герою!