Команда Авторської школи Гузика з «Cool games» представлятиме Одеську область у Києві на Всеукраїнському етапі змагань.

Двадцять школярів у трьох вікових категоріях змагатимуться у різних естафетах. Всього у «Cool games» 21 естафета, та які саме випадуть учасникам – невідомо, тож діти ретельно готуються до кожної.

Вже пʼятий рік южненська команда тримає першість на обласних змаганнях, та у Всеукраїнському фіналі перемоги досі не здобула.

«В нас було і третє місце, потім ми виходили з групи, і були четвертими у середньому дивізіоні. Тоді їм трішки не вистачило, бо мали з Івано-Франківською областю спірні бали, але дивились по кількості перемог і це не дало нам право стати бронзовими призерами. Але ми завжди, дійсно, представляємо на високому рівні команду. Десь не вдається, десь, може, відчувається хвилювання. Але ми їх готуємо психологічно і, я вважаю, вони з нами вже так багато часу, що ми отримаємо цей результат»,— розповіла тренерка команди Світлана ВИШНЯ.

У команді є діти, що беруть участь у «Cool games» з першого року існування змагань. Крім цього, Світлана ВИШНЯ зазначає, за цей час почали утворюватись навіть сімейні династії – ДМИТРІЄВИХ та ПАНКОВИХ: брати та сестри разом беруть участь у грі.

«Мені подобається у «Cool games». Це цікаво і є можливість поїхати кудись на змагання. Ми були в Одесі на змаганнях, ми тоді перемогли, це було не складно, але були деякі нюанси, які могли нам завадити перемогти. Там була естафета «Біатлон 1», де треба маленьким мʼячем кидати в отвір, і в нашій команді це погано виходить. Ми цю естафету програли, але згодом нагнали і перемогли. Загалом, мої улюблені естафети – на швидкість. Я сподіваюсь, ми і в Києві переможемо, бо їхати без перемоги – не дуже»,— розповів учасник команди Дмитро ДМИТРІЄВ.

Школярі розповідають, у команді дружня атмосфера, а старші діти спілкуються з молодшими на рівних, підтримують та допомагають. До того ж, тренування проходять щодня, навіть у вихідні, а також під час канікул.

«У минулому році ми їхали в Усатово на змагання. Ми там спілкувалися, було дуже весело. Поки чекаємо, ми можемо розмовляти, бігати, у щось пограти. Сподіваємось, у Києві посядемо перше місце. Ми тренуємось усі канікули щодня, по дві-три години. Звичайно, іноді хочеться відпочити, але ми приходимо і тренуємось. Загалом, це не складно, але деякі естафети, наприклад, «Біатлон в отвір», «Хвацько», «Не поспішай, щоб встигнути» даються трохи складніше»,— розповіли учасниці другого дивізіону Валерія МЕЛЬНИЧЕНКО та Марія ГАВРЕК.

Спонсорують команду з Обласного комітету, та, як розповідає Світлана ВИШНЯ, є проблема із придбанням квитків на потяг, адже кошти заздалегідь не видають.

Разом із школярами до Києва також їдуть троє тренерів, Світлана ВИШНЯ, Вадим ЗАХАРЕНКО та Тетяна РУБАН, а також суддя конкурсу, педагогиня Ліцею №3 Оксана ЧЕКЕРЕС.

Дату змагань, задля безпеки дітей та педагогів, не розголошують.