Наймолодший южненський волонтер Андрій БАБ’ЮК вчергове передав кошти на допомогу ЗСУ та цивільному населенню на Херсонський напрямок. Донати 12-річний вихованець Южненської школи мистецтв збирає натурально в банку грою на акордеоні. 

У неділю, 16 липня, хлопець взяв участь у вуличному концерті української пісні від Штабу волонтерів та передав через них 7 216 гривень на ремонт автівок для воїнів на Херсонському напрямку. Наразі 126 бригада Южненського батальйону ТРО має відремонтувати 3 транспортні засоби, про підрив одного з них стало відомо буквально за годину до концерту. Загальна вартість ремонтних робіт може скласти близько 95 тисяч гривень. 

Андрій збирає кошти музикою вже понад рік. Розповів, що за цей час спрямовував гроші на допомогу ЗСУ через різні організації. Сумарно вже передав близько 70 тисяч гривень. Напередодні хлопець зібрав 6 370 гривень для мешканців Херсонщини, які постраждали внаслідок трагедії на Каховській ГЕС.

“Одного вечора я сидів і думав, чим можу допомогти. І до мене прийшло натхнення, що можу збирати гроші своєю грою на акордеоні. Розповів батькам, вони мене підтримали і почав так збирати кошти”, – розповів Андрій. 

Репертуар у музиканта виключно український. Хлопець грає у вільний час біля входу на міський ринок. Ініціативу Андрія підтримують сусіди по локації – місцеві підприємці.

“Думаю, діти роблять гарну справу, збирають на ЗСУ. Бо наші хлопці борються там за те, щоб ми краще жили, на нашій землі. Діти сидять, щоб допомогти їм хоч чимось. Як підприємець, я також відправляю гроші на ЗСУ. Бо як по-іншому? Якщо ми не виграємо у цій війні, ми краще жити не будемо. Ми самостійна держава і маємо бути незалежними”, – розповіла Анжела Миколаївна, місцева підприємиця.

Окрім Андрія, у неділю на площі Перемоги разом зі Штабом волонтерів співали й інші южненці. І зібрали для ЗСУ 1 966 гривень. Традиційно акомпанемент вокалістам склав хлюпіт фонтанів – на них у цьому сезоні з бюджету Южненської громади виділили 725 тисяч гривень.