У Южненському центрі зайнятості провели інформаційний захід для представників малого і середнього бізнесу.

Про це повідомили в Одеській філії ООЦЗ.

Під час зустрічі обговорили активні програми зайнятості, зокрема відкриття або розширення бізнесу, весь ланцюжок дій від бізнес-ідеї до прийому на роботу працівника та цільового використання коштів гранту.

Захід відбувся за ініціативи Южненського відділу ОФ ООЦ3 та за участі представників АТ «Ощадбанк», Управління економіки Южненської міської ради, відділу надання адміністративних послуг Южненської міської ради, сервісного центру Южненського Пенсійного Фонду.

У дописі зазначено: представники ТВБВ «Ощадбанк» детально зупинились на механізмі та умовах використання коштів з рахунку.

«Представниця Управління економіки Южненської міської ради Світлана ЧЕБАН ознайомила присутніх з перспективними напрямками започаткування бізнесу в Южненській громаді. Фахівчиня сервісного центру Пенсійного фонду Людмила ШИХОВА висвітлила переваги легальної зайнятості, принцип розрахунку ЄСВ та його сплату і вплив на розмір пенсійного забезпечення у майбутньому»,— сказано у повідомленні.

Фахівці служби зайнятості надали інформацію щодо компенсаційних програм служби зайнятості за працевлаштування окремих категорій громадян, включно з ВПО.

Аби отримати консультацію від фахівців, варто звернутись до Южненської філії ООЦЗ.