Станом на 11 березня польські фермери продовжують блокувати польсько-український кордон на п’яти напрямках. Наразі в чергах стоять 1700 вантажних транспортних засобів.

Про це повідовляє передає “Укрінформ” із посиланням на речника Державної прикордонної служби Андрій Демченко.

«Станом на зараз польськими фермерами блокується п’ять напрямків. У ніч з 8 на 9 березня польські фермери припинили блокування напрямку ПП «Краківець-Корчова», тож бачимо інтенсивність руху саме по цьому пункту пропуску… Але, звісно, що і на цьому напрямку черга залишається. Станом на ранок це десь близько 600 вантажівок… По п’ятьох напрямкам, де блокування руху продовжується або ускладнюється рух для вантажних засобів, в чергах станом на ранок десь 1700 вантажівок. Найбільше – навпроти ПП «Ягодин»», – повідомив Демченко.

Він додав, що, як і раніше, польські фермери взагалі не пропускають вантажівки, які слідують з України в Польщу, через 2 пункти пропуску — «Ягодин» і «Шегині». На цих напрямках вони пропускають досить невелику кількість вантажівок з Польщі в Україну.

«До прикладу, за минулу добу по напрямку ПП «Ягодин» — це 40 вантажних транспортних засобів, а по напрямку «Шегині» — близько 30 вантажівок. Сьогодні зранку від польських прикордонників ми отримали інформацію, що протестувальники вирішили також не пропускати взагалі вантажні транспортні засоби по напрямку ПП «Угринів». Йдеться про ті вантажні транспортні засоби, які слідують з України в Польщу», – зауважив речник.