У Южненській дитячій школі мистецтв відбувся музичний концерт під назвою «Чорно-білий світ дитинства». Він став одним із низки заходів, присвячених Дню захисту дітей та усім дітям, які постраждали від війни в Україні.

У заході взяли участь 25 вихованців навчального закладу у віці від 8 до 15 років. Деякі з них, змогли долучитись до концерту в онлайн форматі. Адже після початку повномасштабного вторгнення виїхали за кордон, але заняття музикою не припинили.

Директорка школи мистецтв Ольга Аванесова розповіла, що захід був запланований ще на початку року, адже він є у навчальній програмі. Підготовка тривала протягом другого півріччя, були підібрані твори, відповідні до тематики, а також відео оформлення та створення сценарію.

Вихованці школи мистецтв виконали класичні, народні та сучасні композиції з класу фортепіано: твори Миколи Леонтовича, Юрія Щуровського, Габріелюя Форе, Ігоря Поклада та інших композиторів. Деякі з них були виконані разом з учнями класу скрипки. Цього дня виступили вихованці: Тетяни Мартинової, Інни Крутій, Надії Сафронової, Наталії Межинської, Ольги Аванесової, Інни Соколової, Євгенії Гергал, Лоліти Гринишиної, Юлії Лень, Тетяни Чарикової, Олени Орлик, Роберти Бутенко. 

Це не останній творчий вечір Южненської школи мистецтв цього навчального року. 30 травня у паркетній залі палацу культури «Дружба» відбудеться звітний концерт учнів навчального закладу.