За 2023 рік до Южненського міського центру зайнятості звернулися 500 шукачів роботи. 350 осіб отримали статус безробітних.

Фокус поспілкувався із начальницею Южненського відділу Одеської філії Одеського обласного центру зайнятості Іриною ЧЕРЕПАЩУК аби дізнатись про актуальні професії та пропоновані заробітні плати.
У списку найбільш затребуваних у громаді фахівців: 

Лікарі за різними напрямками: УЗД, терапевти, сімейні лікарі, лікарі невідкладних станів, урологи, акушери-гінекологи, фельдшери, медсестри та медбрати.
Пропонована заробітна плата від 4000 до 26 600 гривень. 

Вчителі різних спеціалізацій: початкові класи, середня школа.
Пропонована заробітна плата – від 8000 до 13 000 гривень

Продавці-консультанти.
Заробітна плата – від 6700 до 10 000 гривень.

Спеціалісти з ремонтних робіт: електрозварювальники, слюсарі, електромонтери. Пропонована заробітна плата – від 8000 до 18 000 гривень. 

Спеціалісти з проєктно-кошторисної роботи, інженери, інженери з якості, інженери-енергетики.
Пропонована заробітна плата від 9000 гривень до 22 000 гривень.

Спеціалісти у сфері обліку і аудиту: бухгалтери, головні бухгалтери, економісти. Пропонована заробітна плата – від 10 000 гривень до 25 000 гривень.

— Фахівці в охоронній сфері.
Пропонована заробітна плата – від 11 000 гривень до 14 800 гривень.

Спеціалісти у сфері закладів харчування: кухарі, бармени.
Пропонована заробітна плата – від 8000 гривень до 10 000 гривень.

“У базі даних служби зайнятості є окремі пропозиції з високою заробітною платою (15-20 тисяч гривень), наприклад: інженери з якості, інженер-будівельник, інженер проєктно-кошторисний роботи, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, бетоняр, арматурник, лікарі, бухгалтер, водій для авто з причепом, це водійські категорії B, C, D, E.  Є великий попит у роботодавців на будівельні професії, особливо будівництво доріг і мостів, ви розумієте з чим це повʼязано. Треба, щоб у певні пункти доставлялось швиденько те, що нам потрібно. Високі заробітні плати у людей з вищою освітою, спрямування облік і аудит, близько 25 тисяч гривень”,- розповіла Ірина ЧЕРЕПАЩУК.

Повне інтервʼю з Іриною ЧЕРЕПАЩУК про те, де і як знайти роботу, стан ринку праці в громаді та як отримати від держави грант на власний бізнес до 250 тисяч гривень зовсім скоро читайте на нашому сайті.