Українські військові запустили новий тренд у соціальній мережі Twitter, сенсом якого є довести, що жодна людина не була створена для війни і не цснує окремої категорії громадян, які підходять для цього краще за інших.

Військовослужбовиця із ніком Жаба Польова 19 травня поділилася колажем зі своїми світлинами з фронту та цивільного життя. «Ця свята людина єб*ш*ть, щоб ця гнида вела своє розгульне життя», – підписала постдівчина, маючи на увазі себе.

Твіт вже набрав 2,3 мільйона переглядів та став флешмобом, до якого доєдналося понад 200 користувачів у Twitter, також тренд «перекочував» у Facebook.

Пізніше Жаба Польова зробила ще один пост, у якому пояснила, що не усі її зрозуміли, адже деякі користувачі вирішили, що на фото різні люди або, що військові дають індульгенцію тим, хто не хоче йти на фронт. 

«Що ж, кожен зрозуміє як захоче, найближче ж до правди те, що ніхто з нас не «народжений для війни», і у всіх військових було життя до війни, яке вони тимчасово поміняли на честь захищати Україну», – написала у пості авторка флешмобу. 

Окрім тих, хто долучився до флешмобу, за традицією, користувачі соцмереж почали створювати меми на цю тему.