В Южненській громаді відзначили День знань. Цього разу більшість шкіл влаштували святкові заходи 1 вересня лише для першачків та одинадцятикласників, аби уникнути зайвого скупчення людей.

У Ліцеї №1 цьогоріч 66 випускників у двох класах та 77 першокласників з трьох класів. На святі їх привітали вчителі, директорка школи Ольга КНИШУК та представники міської влади. 

Спортсмени Ліцею №1 отримали посвідчення кандидатів у майстри спорту з гандболу. Їх вручив Олександр ТУЛУНЖИ, голова ООВ Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України. Команда школярів здобула перемогу у пʼятій літній гімназіаді України серед команд юнаків 2008-го року народження. Вперше в історії України ці хлопці підтримали проєкт “Шкільна гандбольна ліга”. Також спортсмени здобули перемоги у престижних міжнародних турнірах у Німеччині, Литві, Польщі. 

Подяки від Одеського обласного відділення Комітету з фізичної культури та спорту МОН України отримали директорка Ліцею №1 Ольга КНИШУК та заступниця директора з виховної роботи Валентина КАЧМАРСЬКА. Активні учні школи отримали нагороди, подяки та сертифікати від Малої академії наук України. 

Ольга КНИШУК під час привітання зазначила, що 1 вересня школа і справді відчиняє свої двері для школярів, адже цього року учні Ліцею, після довгої паузи, нарешті будуть навчатись у стінах рідного навчального закладу.

Ліцей №2 цьогоріч прийняв до себе 71 першачка. Їх також привітала директорка закладу Олена КОМАРОВА, вчителі та представники міської влади. Усього в школі навчається 815 учнів. 

У Авторській школі Гузика загалом 984 учні. З них 84 першокласники та 75 випускників. На святі вони привітали один одного з початком навчального року та побажали успіхів у майбутньому. 

До Ліцею №3, як і до першої школи, завітали начальник Одеського обласного відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, ТУЛУНЖИ ОЛЕКСАНДР та директорка дитячо-юнацької спортивної школи “Портовик” ФУНТОВА ІРИНА. 

Учні школи, Костянтин КОНДИБКА, Ростислав КОНДИБКА, Олександр БЄЛОВ та учень Ліцею №4 Олександр ГОЦУЛЯК, отримали посвідчення кандидатів у майстри спорту з гандболу. Викладачі фізичної культури, Світлана ВИШНЯ та Вадим ЗАХАРЕНКО, отримали подяки “За підтримку та популяризацію новітніх освітянських проєктів серед школярів.Активна участь у спортивній діяльності є проявом високого почуття небайдужості до майбутнього нашої Батьківщини”.