Южненські депутати звернулись до міського голови з пропозицією надати протокольне доручення для розробки Програми, яка передбачатиме одноразову фінансову допомогу військовослужбовцям.

Попередньо з такою пропозицією до колег-депутатів на засіданні комісії з питань соціальної політики, освіти, молоді, спорту та фізичної культури звернувся депутат Олександр ГРЕЧКІН.

Комісія пропонує виплатити кожному військовослужбовцю, який зареєстрований у Южненській громаді, суму у розмірі від 25 тисяч до 30 тисяч гривень.

Як розповів обранець, така ідея виникла через те, що, на жаль, часто до військових частин кошти в повному обсязі не доходять. До того ж, на бригаду, у складі якої проходить службу найбільша кількість южненців, міська рада, до останньої сесії, кошти не виділяла. Наразі для 28 бригади імені Лицарів Зимового Походу передбачено 4 мільйони гривень.

«Часто хлопцям, особливо офіцерам, доводиться з власної зарплатні витрачати кошти на вирішення питань побутових і не тільки. Колись паливо, колись генератори, бронежилети, захисні засоби. Я особисто, особливо на початку повномасштабного нападу, надсилав, банально, пральні машинки, електрогенератори для того, аби люди могли організувати побут»,— розповів Олександр ГРЕЧКІН.

Як на засіданні сесії зазначив депутат Максим КУШНІР, такі програми матераільної підтримки вже існують у Визирській, Чорноморській громадах, Одесі.

Міський голова пропозицію підтримав та надав протокольне доручення управлінню правового забезпечення та взаємодії з держорганами на розробку Програми.