В Южному відбувся Відкритий кубок міста з веслування на байдарках і каное. У змаганнях, які проходили 19 серпня на водно веслувальній базі ФСК “Хімік”, взяли участь 65 дітей у вікових категоріях 2010-2014 років народження. Наймолодша спортсменка — 2015 року народження. 

Запливи відбулись в одиночках каное, байдарках та катамаранах. В естафетах до спортсменів долучились і батьки. 

“Юні спортсмени розпочинали дистанцію на човнах, а батьки мали завершити другий етап на сап бордах. Попри те, що цей вид не входив в офіційну програму змагань, саме естафета викликала найбільше емоцій і перетворила Відкритий кубок Южного на справжнє родинне свято, подарувала відчуття єдності сім’ям, дозволила пережити спортивний азарт батькам разом з дітьми”, – зазначено в повідомленні пресслужби Одеського припортового заводу.


По завершені змагань переможці дистанцій (вихованці ДЮСШ Южного та ФСК “Хімік”, тренери: Ігор ПЛЕТЕНЬ, Ганна ПЛЕТЕНЬ, Сергій МАЛЬКОВ, Вікторія КАПІШИНСЬКА) отримали подяки та заохочувальні призи. Цінність високих досягнень на цьому кубку визначалась ще й тим, що він став відбірковим для подальших стартів сезону.

А вже з 23 серпня у Німеччині стартує відбірковий чемпіонат світу до Олімпійських ігор 2024. До збірної України увійшов южненський спортсмен Владислав ВОЛОШИН. Наш веслувальник виступатиме в дуже конкурентних видах, зокрема змаганнях К1-1000 і К1-500.

фото: пресслужба Одеського припортового заводу