Святковий ранок 1 червня у Нових Білярах розпочали з відкриття оновленого спортивного майданчика біля Новобілярської гімназії. Раніше тут фактично було пасовище.
На уроках фізичного виховання школярі займалися на майданчиках, які закріплені за гімназією. Тепер у дітей з’явилося додаткове місце для активного відпочинку. Міністадіон працюватиме цілодобово, без графіка. Відвідати його можна через головні ворота, не заходячи на територію навчального закладу.  

Розважальні заходи цього дня проходили біля Новобілярського селищного клубу. Тут відбулася святкова програма, на якій вихованці танцювальних та вокальних гуртків продемонстрували свої таланти. Окремим виступом відзначились випускники дитячого садку, які цього року стануть першокласниками. 

Протягом дня у Нових Білярах були проведені перегони малюків, конкурс малюнків на асфальті, «відкритий мікрофон». Усі ігри були безпрограшними та кожен учасник отримав подарунки. А ще на розважальному майданчику діяв “Безплатний магазин”, де кожен юний гість отримав морозиво та напій.

Під час етапу малюнків на асфальті майже кожна дитина виявила бажання малювати патріотичні композиції, а крейди синіх та жовтих кольорів, через це, скінчились дуже швидко.