Спортсменки центру повітряної гімнастики та акробатики “Fly&dance” повернулись з Відкритого чемпіонату України. Змагання проходили 20-21 травня у Дніпрі. Чотири учасниці колективу виступили у трьох категоріях: повітряна гімнастика на кільці, гамаку та повітряних полотнах. Кожна зі спортсменок виступила по три рази, на різних підвісках та у різних вікових категоріях. У результаті здобули: 4 перших місця, 3 третіх місця, 2 других, 1 четверте.

“Зараз я у збірній України, на чемпіонаті я взяла перше, друге і третє місце. Я займаюсь з семи років, дуже подобається та отримую від цього задоволення. Найпершим гарним результатом було змагання на одному з модельних конкурсів, де у мене був індивідуальний номер на гамаці, мені тоді було вісім. Минулого року я не встигла потрапити не великі змагання до ОАЕ, бо вони мали початись 8 березня, але Маріуполь…” – поділилася 15-річна Ангеліна.

Центр повітряної гімнастики та акробатики “Fly&dance” був заснований та успішно працював у Маріуполі. У травні 2022 року через знищення міста рашистами, керівниця та тренерка закладу Анжеліка ЄФІМОВА була вимушена покинути домівку. Разом зі своєю дочкою, яка також є учасницею студії, обрали Южне через відносну “тишу” в регіоні. Перший час жінка довго шукала в місті приміщення для відновлення занять з дітьми. Відгукнулися лише навчальні заклади. Спочатку тренування проходили на стадіоні Ліцею №1, наразі юні гімнастки займаються у спортивній залі Авторської школи Гузика. З дому тренерці не вдалося забрати ані карабінчика, місце для тренувань обладнали з нуля. На перші заняття спортсменки приходили зі скакалками.

Серед учасників колективу шість учениць приїхали до Южного із Маріуполя слідом за своєю тренеркою. Деякі спочатку повномасштабного вторгнення перебралися на західну Україну, увесь цей час консультувалися із наставницею онлайн, аж поки батьки не вирішили змінити локацію відповідно до спортивних потреб дітей.

Зараз колектив розвивається та налічує близько 50 учнів. На них в Анжеліки ЄФІМОВОЇ серйозні сподівання. Адже тренерка звикла до високого стандарту: серед 21 спортсмена Збірної України з повітряної гімнастики п’ять – її вихованці. 

“У мене були діти, які вже отримали звання майстрів спорту. Зараз багато учнів виступають у цирках по всьому світу, навіть у “Дю Солей”. Як я зрозуміла, то дала їм майбутнє. З Канади надсилали відео виступів, з Німеччини. Нещодавно розповіли історію, як мій колишній учень, 9 років хлопчику, пішов у цирк в Німеччині. Артисти шоу, ніби прикидалися, сміялися, що у них слабкі повітряні гімнасти. І як раз запропонували охочим спробувати, ну, думали, пожартують і все. Він показав такий рівень, що його запросили взяти участь у наступному шоу. Виступив краще за гімнастів їхнього цирку, хоча у мене був лише новачком” – розповіла Анжеліка ЄФІМОВА

Центр запрошує дітей від 3-х років відвідати пробне разове заняття з повітряної гімнастики та акробатики на полотні, гамаку, кільці, ременях. Також пропонують дорослим віком до 50 років спробувати себе у новому напрямку fly-yoga, fly-stretching.

Контакт для зв’язку: +380677067092