Волонтери з Великої Британі заїхали до Южного, де завітали до Ліцею №4 і висловили вшанування пам’яті героїв, увічнених на дошці пам’яті в цьому навчальному закладі

Гості мали обмаль часу, але з великою зацікавленістю подивилися школу, багато фотографували.

“Було видно, що їм болить те, що відбувається в Україні. Вони з великою любов’ю поставилися буквально до кожного куточка ліцею, запитували про нашу історію, про те, як нам живеться сьогодні”, – прокоментувала журналістам “ТВ Міг Южне” заступник директора ліцею з виховної роботи Олеся Чайківська.

Також британці відвідали еспланаду пам’яті у Южному, а після цього вирушили на лиманський напрямок – вони везуть евакуаційні автомобілі, багажники яких заповнені медикаментами та військовим спорядженням.

На своїй сторінці у Фейсбук волонтер Neale Bayly написав, що отримав неймовірний досвід у Южному – його вразили постійні сигнали повітряних тривог, люди, що страждають, матері, які втратили синів на війні.

“Побачити, як багато людей, що загинули, у цьому маленькому приморському містечку, розриває серце. Будь ласка, надішліть повідомлення про підтримку, якщо можете, потрібно повідомити всіх в Україні, що в усьому світі так багато людей, яким не байдуже”, – написав він у своєму блозі.

За матеріалами ТВ Міг Южне, фото зі сторінки Neale Bayly