В Южному розпочались ремонтні роботи на трьох майданчиках: дитячому та спортивному в парку “Приморський” і дитячому у дворі Григорівського десанту, 14.

Усі роботи — це завершення будівництва, яке розпочали ще наприкінці 2021 року. Ці об’єкти одні з низки в Южному, які були в простої з початку повномасштабного вторгнення. Заступник начальника управління капітального будівництва Олександр ПАВЛЕНКО, пояснив це забороною виділення бюджетних коштів на такі напрямки.

Ще у 2021 будівельники виконали майже усі роботи: встановили на майданчиках інвентар, огорожі та лавки. Згідно з договором на усіх майданчиках мають вистелити гумове покриття, а також висадити зелені насадження. У дворі Десанту, 14 мають також встановити спортивний інвентар та завершити роботи з освітленням.

Тендер на усіх трьох об’єктах виграла ТОВ “РБК Країна”. Парк “Приморський” мають облаштувати за 2 мільйони 161 тисячу гривень. Там також мають висадити 59 дерев: катальпи, павловнії, липи та інші. 

Майданчик по проспекту Григорівського десанту обійдеться бюджету у 1 мільйон 740 гривень. У цю суму входять встановлення 34 квадратних метрів плитки, 270 квадратних метрів гумового покриття, облаштування вуличного освітлення, а також відеонагляд. 

“Роботи вже розпочали. Я думаю, що у парку “Приморський” за 2-3 тижні гумове покриття буде повністю завершене. Не знаю, як працюватиме підрядник, можливо, коли роботи на одному обʼєкті будуть на завершальній стадії, він поставить людей на другий обʼєкт, щоб прибрати сміття, підготувати усе до роботи”, — зазначив Олександр ПАВЛЕНКО.

За договором усі роботи мають бути завершені до кінця року.