Продовжуючи вивчення декларацій южненських посадовців за 2023 рік, ми знайшли один цікавий фінансовий звіт у новоспеченої представниці органу місцевого самоврядування – Юлії ЗАРУДНІЦЬКОЇ.

Ця молода спеціалістка отримала всього за місяць роботи у мерії зарплатню близько 190 тисяч гривень. Такі висновки можна зробити, проаналізувавши її декларації за 2022 та 2023 рік.

Так, ЗАРУДНІЦЬКА з кінця 2023 року займає посаду головного спеціаліста відділу інформаційних технологій та оперативного реагування управління правового забезпечення та взаємодії з державними органами ЮМР. Декларацію кандидата на посаду вона подала 29 листопада 2023 року – це обов’язковий крок перед призначенням.

У 2022 році життя кандидатки було, немов чистий аркуш паперу: ні нерухомості, ні готівки, ні машин, ні доходів.

Але вже у 2023 році її фінансовий стан покращився на 193 тисячі гривень, які вона отримала, працюючи в міськраді. Для прикладу, очільник Одеси ТРУХАНОВ за весь 2023 рік отримав 290 тисяч зарплати, тобто 24 430 гривень на місяць, зарплата Южненського міського голови Володимира НОВАЦЬКОГО складає близько 60 тисяч гривень на місяць.

Зазначимо, що при вступі на службу в орган місцевого самоврядування кандидат, крім декларації за минулий рік, повинен також пройти конкурсний відбір. Але у період дії воєнного стану голова міської, селищної або сільської ради може призначити особу на посаду без конкурсу. Що, напевно, і зробив Володимир НОВАЦЬКИЙ, поставивши підпис під розпорядженням про призначення Юлії ЗАРУДНІЦЬКОЇ. І таким же розчерком пера він же й погодив їй зарплатню.

Ми вирішили все ж таки переконатися у самої Юлії ЗАРУДНІЦЬКОЇ стосовно її неймовірного старту служби в міськраді. Посадовиця не підтвердила, але й не спростувала інформацію про зарплату у понад 190 тисяч. Вона зазначила, що їй треба перевірити, чи дійсно вона отримала таку суму. Ми передзвонили ЗАРУДНІЦЬКІЙ, щоб отримати остаточний коментар стосовно оплати її праці, але на дзвінки вона вже не відповідала. Напевно, у високооплачуваного спеціаліста Южненської міськради часу на розмови з журналістами – немає.

Зазначимо, що ЗАРУДНІЦЬКА у стінах міськради з’явилася близько року, але вона не була офіційно працевлаштована. Маємо щире сподівання, що ЗАРУДНІЦЬКА все ж пояснить, звідки в її декларації з’явилася зарплата майже в 200 тисяч гривень. Бо інакше виникає питання: що такого треба робити, аби за один місяць служби в органах місцевого самоврядування отримати таку солідну суму.