В департаменті освіти Одеської області пояснили, чи треба відправляти дітей в школи після нічних атак. Як розповів директор департаменту освіти та науки Одеської ОДА Олександр Лончак, освітяни підтримають будь-яку позицію батьків, тому що ніхто краще за них не знає стану здоров’я своєї дитини.

“Тільки ви знаєте умови, в яких дитина спить чи втратила сон. І тільки вам вирішувати, як діяти в такій ситуації. Зі свого боку обіцяю, ми, освітяни, підтримаємо будь-яке рішення: зрозуміємо, якщо залишите вдома чи пропустите приміром перший урок, так само радо з усмішкою колеги зустрінуть в затишних класах кожного, хто прийде до школи, бо освіта – наша суперзброя. Мої, наприклад, сьогодні будуть на заняттях. Але ваші можуть пропустити. І це нормально!”, – підкреслив чиновник.

Він зазначив, що вчителі, особливо Одеси, Одеського району, півдня Одещини також емоційно, фізично втомлені і подякував їм, що знаходять в собі сили продовжувати працювати.

“Єдине, що попрошу, не ставити контрольні першим уроком після таких безсонних, жахливих ночей. Краще провести тренінг з ментального здоров’я”, – підкреслив Олександр Лончак.

Зазначимо, що в ніч на 6 березня внаслідок падіння уламків збитих дронів в Одеському районі пошкоджено черговий рекреаційний об’єкт, газогін та житлові будинки у приватному секторі.