Нову схему привласнення коштів громадян використовують шахраї в інтернеті.

Як розповіли в пресслужбі поліції Одеської області, зловмисники розповсюджують фейкові повідомлення про можливість отримати тисячу гривень на картку від імені популярної мережі супермаркетів.

Для отримання грошей людям пропонуются ввести дані банківської картки (ім’я власника, номер, CVV-код та термін дії), а потім підтвердити операцію у своєму інтернет-банкінгу або надати отриманий пароль підтвердження. Таким чином аферисти отримують доступ до грошей.

Також при переході за посиланнями на фішинговий сайт система запитує дозвіл на доступ веб-ресурсу до агенту підпису користувача.

Надання таких дозволів та даних дозволяє шахраям отримувати доступ до облікових записів і розпоряджатися грошовими коштами на рахунках громадян.

Кіберполіція закликає українців не переходити за сумнівними посиланнями, перевіряти інформацію про акції лише на офіційному сайті супермаркету, уважно перевіряти правильність URL-адреси сайту перед введенням конфіденційних даних, не вводити на сумнівних сайтах дані банківських карток і не повідомляти стороннім особам коди-підтвердження, які приходять.