Керівництво Бюро економічної безпеки України, яке було призначене лише у квітні, звільнене. Про це заявив народний депутат Ярослав ЖЕЛЕЗНЯК, посилаючись на власні джерела.

“Декілька джерел підтвердили: попереднє керівництво БЕБ звільнено”, – зазначив ЖЕЛЕЗНЯК.

За його словами, тимчасово виконання обов’язків покладене на заступника керівника БЕБ Андрія ПАЩУКА.

“Звичайно без конкурсу. Це вже 6-та зміна керівництва ДФС(яке стало БЕБ) за останні 3 роки)”, – додав народний депутат.

Офіційної заяви про звільнення очільника Бюро наразі немає.

Що передувало:

Кабінет міністрів 11 квітня звільнив з посади очільника Бюро економічної безпеки Вадима МЕЛЬНИКА. Тимчасовим виконуючим обов’язки директора БЕБ став перший заступник Мельника – Едуард ФЕДОРОВ.

10 серпня у Верховній Раді звернули увагу, що з початку липня 2023 року керівництво Бюро економічної безпеки, а саме тимчасово виконуючий обов’язки керівника БЕБ Едуард ФЕДОРОВ та його перший заступник Віталій ГАГАЧ, пішли у відпустки, а згодом, пішли на лікарняні.

У травні 2023 року вийшло розслідування видання “Bihus.Info”, в якому журналісти виявили, що дружина в. о. директора Бюро економічної безпеки Едуарда ФЕДОРОВА, – Ольга ФЕДОРОВА, – будує готель на гірськолижному курорті в селі Мигове Чернівецькій області. Компанія “Глобальні технології майбутнього”, співвласницею якої є ФЕДОРОВА, продає ремонтним заводам “Укрзалізниці” діоди за завищеними у 1,5-2 рази цінами.

фото: Радіо Свобода