Військовий експерт Микола Мельник прокоментував напруження у стосунках між президентом України Володимиром Зеленським та Головнокомандувачем ЗСУ генералом Валерієм Залужним.

Мельник вважає, що конфлікта між Зеленським та Залужним немає, але є конфлікт між Залужним та оточенням Зеленського.

Зазначимо, що в багатьох впливових ЗМІ називають стосунки між президентом України та головнокомандувачем ЗСУ наближеними до “жахливих”.

При тому заступниця голови комітету парламенту з нацбезпеки Мар’яна Безугла публічно закликала Залужного звільнитись.

За словами Мельника, конфлікт пов’язаний із високим рейтингом генерала, адже Банкова провела соціологію: що буде, якщо на вибори піде химерний “Блок Залужного”. Без будь-якої агітації він зараз набирає 25%.

“Потім була модуляція, що станеться, якщо будуть вибори президента. Звісно, Зеленський у другому турі виграє, але відрив доволі незначний, – зазначає Мельник. – І це звісно дуже занепокоїло Зеленського. Адже ми прекрасно розуміємо, що навряд чи комусь в державі, коли Володимир Олександрович піде з посади, будуть цікаві такі великі державники, як Татаров, Єрмак і Мар’яна Безугла. Тому ці хлопці будуть битися за місце під сонцем, тому що вони прекрасно розуміють, що це їх останнє робоче місце”.

Нагадаємо,  Микола Мельник – експерт аналітичної групи «Левіафан», який з перших днів війни добровольцем пішов на фронт. У цьому році Микола отримав тяжке поранення – він втратив ногу.
Та мужній воїн не зламався. Тепер Микола є одним з ведучих аналітиків проєкту Front 18. Це медіа-проєкт, створений для протидії інформаційним атакам у війні. Крім того це проєкт, в якому говорять правду без прикрас.