фото: Vista

На сайті Южненської міської ради оприлюднили зміни у тарифі КП “ЮТКЕ”. Підприємство підвищує вартість абонентського обслуговування. Зміни набирають чинності з 1 жовтня.

Розмір плати за абонентське обслуговування для мешканців багатоквартирних будинків становитиме:
28,41 гривні (попередній тариф: 23,86) — вартість абонентського обслуговування в місяць без обслуговування та заміни комерційних приладів обліку теплової енергії;
37,52 гривні (попередній тариф: 29,52) — вартість абонентського обслуговування в місяць з обслуговуванням та заміною комерційних приладів обліку теплової енергії.

У “ЮТКЕ” пояснили, що абонентське обслуговування було вилучено в окремий платіж у 2021 році. Відтоді його не підвищували. 

Абонентська плата — платіж, який споживач сплачує виконавцю комунальної послуги за індивідуальним договором про надання комунальних послуг або за індивідуальним договором з обслуговуванням внутрішньобудинкових систем про надання комунальних послуг (крім послуг з постачання та розподілу природного газу і з постачання та розподілу електричної енергії). Вона включає витрати виконавця, пов’язані з укладенням договору про надання комунальної послуги, здійсненням розподілу обсягу спожитих послуг між споживачами, нарахуванням та стягненням плати за спожиті комунальні послуги, обслуговуванням та заміною вузлів комерційного обліку води і теплової енергії (у разі їх наявності у будівлі споживача.

Плата за абонентське обслуговування нараховується у фіксованому розмірі на один особовий рахунок, незалежно від кількості мешканців у квартирі.

Читайте також: КП “ЮТКЕ” звернулося до Кабінету Міністрів із проханням повернути 4 мільйони гривень різниці у тарифах.