Южненський міський голова Володимир НОВАЦЬКИЙ занепокоївся про закриті засідання виконкому, на яких у відсутності ЗМІ вирішують квартирні питання.

“Ці квартирні обліки, чого ми їх знов засекречуємо, чого ми їх у закритому режимі розглядаємо? – задався питанням НОВАЦЬКИЙ на минулому засіданні виконкому. – Квартирний облік, зняття з квартирного обліку. Що тут засекречувати, не можу зрозуміти”.

Нагадаємо, що саме наше видання звернуло увагу на те, що регулярно та всупереч регламенту відбуваються закриті засідання, на яких вирішують питання щодо постановки на квартирний облік та виділення житла у гуртожитках комунальної власності Южненської міської територіальної громади.

У підсумку мер розпорядився про те, щоб наступного разу всі ці квартирні питання виносилися на відкрите обговорення.

Така позиція мера радує, але в щирість його обурення повірити важко. За нашими даними, за ті роки, протягом яких квартирні питання вирішувалися у закритих режимах, квадратних метрів комунальної власності вже практично не залишилося. Тому й таємно вирішувати вже нема чого.

На одному з таких засідань житло отримав зовсім не мешканець Южного, а одесит Олександр ПОТАПЧУК, який на той момент працював начальником відділу оборонної та мобілізаційної роботи управління правового забезпечення та взаємодії з державними органами Южненської міської ради.

Він написав заяву на постановку на квартирний облік лише 19.10.2023 року, а через декілька днів його питання було вирішено на закритому виконкомі. Але самий цікавий факт – у листопаді ПОТАПЧУК звільнився. Тобто цей посадовець влаштувався у мерію Южного, отримав житло та звільнився, коли досяг своєї мети.

 Безпосереднім начальником ПОТАПЧУКА був заступник міського голови Леонід НЕЙКОВ, який й запропонував йому цю посаду.

У цих діях мимоволі проглядається корупційна складова, до якої причетні посадовці.