У ніч на 23 січня 2024 року противник завдав комбінованого ракетного удару, застосувавши крилаті, балістичні, авіаційні та зенітні керовані ракети.

Усього зафіксовано 41 засіб повітряного нападу противника.
Наразі триває рятувальна операція після свідомого терору проти звичайних житлових будинків у Києві, Харкові, Павлограді. Окупанти вдарили виключно по цивільній інфраструктурі: зруйновані житлові будинки, знищені цивільні автомобілі.
За інформацією мера Харкова Ігоря Терехова, в результаті терористичної атаки по місту постраждали 30 житлових будинків. Через пошкодження у 20 будинках були вимушені відключити опалення, у 14 відключено електрику, у 12-ти газопостачання. На місцях прильотів продовжують працювати усі відповідні служби. Людям надається вся необхідна допомога, в тому числі розгортаються три пункти обігріву.

Станом на зараз відомо про 22 людини, які постраждали внаслідок ворожого обстрілу Києва. У Харкові через атаку терористів, за попередніми даними, загинули шестеро людей, 51 людина, зокрема чотири дитини, отримала поранення. З-під завалів врятовано 27 людей. У Павлограді російський терор забрав життя однієї людини.