Одним з проєктів рішень минулої сесії міськради було заслуховування звіту Южненського міського голови. Депутат Максим КУШНІР задав декілька важливих питань меру Южного Володимиру НОВАЦЬКОМУ, коли той ставив на голосування цей проєкт.

КУШНІР зазначив, що у депутатів та у громади є декілька питань, які роками не вирішуються, хоча гроші міськрада виділяє.

“Я хочу звернутися не тільки від себе. Коли буде зарита яма в центрі нашого міста, яке вже більше трьох років як більмо на глазу для всіх? Ми гроші виділяли і в 21, і в 22, і в 23 роках. Я депутат, я виявив свої повноваження, я проголосував за виділення коштів для вирішення цієї проблеми. Виконавчим органом влади вона не вирішується”, – зазначає Кушнір.

Мер пояснив, що гроші виділяли, але не використовували. В цьому році гроші також будуть виділені, але він пообіцяв, що до травня місяця питання буде вирішено.

Крім того, депутат КУШНІР спитав, коли вирішиться проблема із відомим на всю країну дзеркальним туалетом, який не працює також три роки.

“Три мільйони гривен на цей об’єкт. Це просто стидно. Такі туалети будуються в сусідніх громадах за 500 тисяч. Тут просто вкрали гроші. І об’єкт не зданий в експлуатацію”, – додав депутат.
Новацький зазначив, що в травні туалет буде працювати.