У неділю, 30 квітня, у мікрорайоні індивідуальної забудови южненці отримали чергову партію гуманітарної допомоги. За один день було видано понад 80 продуктових наборів соціально незахищеним категоріям. За словами голови органу самоврядування населення «Вікторія» Олександра Чабанова, з початку повномасштабного вторгнення мешканцям МІЗу привезли понад 300 проднаборів.

«На МІЗі ми видаємо допомогу вже вп’яте. Вона була організована за підтримки наших партнерів благодійного фонду “Деполь Україна” та команди з ГО “Моє місто Южне”. Ми вже маємо напрацьований механізм: за цей час склали списки мешканців чутливих категорій і обдзвонюємо їх як тільки отримуємо інформацію про надходження нової партії допомоги», – коментує Олександр Чабанов.

Оксана Воротнікова долучилася до волонтерської діяльності з початку повномасштабного вторгнення, констатує: ​​сьогодні отримувати гуманітарну допомогу від донорів для нашого регіону стало складніше. Міжнародні організації більше звертають увагу на населені пункти, які розташовані біля активних бойових дій. У Южненській громаді, завдяки ЗСУ, все спокійно. Але робота з пошуку партнерів та можливостей надати допомогу вразливим категоріям триває.

«Із благодійним фондом «Деполь Україна» ми співпрацюємо вже майже пів року. Щомісяця привозимо більш як 200 продуктових наборів та роздаємо їх мешканцям Южненської громади. Щоразу нас дуже надихають вдячні, задоволені люди», – розповіла Оксана Воротнікова.

Усього за сприяння представників громадської організації “Моє місто Южне” з початку повномасштабного вторгнення рф на територію України мешканці Южненської громади одержали понад 180 тонн харчових продуктів. Допомогу отримали майже 10 тисяч родин.