Щороку, у першу неділю липня, в Україні відзначають День працівників морського та річкового флоту. З нагоди свята на державному підприємстві “Морський торговельний порт “Південний” привітали співробітників та відзначили Ветеранів праці. Про це повідомили у пресслужбі стивідора. 

Цього року 62 портовики отримали посвідчення Ветерана праці, документ видають працівникам, які пропрацювали на підприємстві 20 років. Також 4 працівників відзначила Асоціація портів України “Укрпорт”, ще 5 — Одеська військова адміністрація.

Працівників підприємства привітав директор Олександр ОЛІЙНИК: “Дорогі колеги, щиро вітаю з професійним святом! Ви докладаєте максимум зусиль, щоб підтримувати діяльність порту в умовах воєнного часу. Віддано працюєте на благо рідного підприємства та країни. Ціную професіоналізм тих, хто не одне десятиріччя присвятив Морському торговельному порту “Південний”. Ваші досвід та мудрість стають нам опорою для подальшого розвитку. Впевнений, що наш колектив згуртовано пройде всі випробування, збереже надбання та примножує здобутки після перемоги. Нехай зміцнюється наш дух, панує мир злагода в родинах та в Україні. Лише з надією на краще дивимося у майбутнє. Бажаю усім витримки та міцного здоровʼя!”. 

До привітань долучився і голова профспілки ДП “МТП “Південний” Сергій МАСЛОВ: “Другий рік поспіль ми зустрічаємо професійне свято у важких умовах, але ми залишаємося незламними та впевненими. Дякуємо адміністрації, що зберегли колектив, адже жодного робітника не біло звільнено під час війни. Пишаюся нашими ветеранами праці та всіма працівниками ДП “МТП “Південний”. Саме ви створюєте особливий дух підприємства та передаєте це наступному поколінню, надихаєте на плідну працю. Зичу всім сил та наснаги, здоровʼя і оптимізму. Мирного неба над Україною!”.

Цього року державне підприємство відзначає ювілей – 45 років. “Україна – морська держава, українські порти – важлива складова глобальної  інфраструктури. Бажаємо всім портам відновити роботу, стати ще більш потужними та ефективними. Зичимо всім працівникам галузі непохитної віри в найкраще, світлих почуттів та миру в країні!”, – написали на офіційній сторінці ДП “МТП “Південний” у Facebook.