Фото: Суспільне Одеса

В Одесі планують відкрити пляжі до оксамитового сезону. До 10 серпня Одеська, Білгород-Дністровська та Ізмаїльська районні адміністрації мають провести перевірку і надати до ОВА відповідні акти.

Про це 7 серпня повідомив голова Одеської ОВА Олег Кіпер.

За його словами, якість води у Чорному морі стабілізувалася та відповідає всім санітарним нормам. Відкрити пляжі планують вже цими вихідними. 

“До 17:00 10 серпня Одеська, Білгород-Дністровська та Ізмаїльська РВА мають провести відповідну підготовку пляжів та подати акти про готовність до Одеської ОВА. Ті, хто не встигнуть, можуть подати пізніше. Але закликаю всіх укластися в строки, щоб уже цими вихідними Одещина могла зустрічати туристів. За прогнозом буде до +30, тож чекаємо всіх на наші найкращі в світі пляжі”, — йдеться у повідомленні керівника ОВА.

В ОВА зазначили, що пляжі мають безпечні для відвідувачів. Тому відкриють ті, що мають: 

  • захисні сітки, що унеможливлюють потрапляння мін,
  • спостережно-рятувальні пости,
  • буї,
  • засоби гучного мовлення,
  • укриття поблизу.

В Одеській області з 17 червня було заборонено купатися у морі, ловити рибу та морепродукти у відкритих водоймах через підрив російськими військовими Каховської ГЕС. Тоді у воді виявили збудники інфекційних хвороб, зокрема сальмонелу, рота- та астравіруси, холероподібні вібріони, парагемолітікус, яйця та личинки гельмінтів людей та тварин.

Напередодні вибуху на Каховській ГЕС в Одесі планували відкрити деякі пляжі від Ланжерону до 16 станції Великого Фонтану.

За матеріалами: Суспільне Одеса