Колишнього народного депутата від забороненої Партії регіонів, який сприяв збройній агресії рф, затримали правоохоронці в Одеській області.

Як повідомили у пресслужбі СБУ, його зупинили біля прикордонного пункту пропуску. Звідти 60-річний чоловік намагався виїхати до сусідньої країни як особа непризовного віку.

У 2020 році він став депутатом міськради Бахмута від забороненої ОПЗЖ. Після захоплення частини регіону фігурант пішов на співпрацю з ворогом і «перереєстрував» власну компанію інтернет-провайдера за російським законодавством.

Також він надав фсб повний доступ до наявного обладнання, що дозволило російській спецслужбі контролювати інтернет-активність місцевого населення.

Сам депутат переїхав на підконтрольну Україні територію і управляв компанією у віддаленому режимі. При цьому він регулярно сплачував кошти до бюджету рф у вигляді «податків» та «зборів».

Тим самим він фінансував військово-промисловий комплекс росії та її окупаційні угруповання, які воюють проти України. Крім тото зловмисник публічно виправдовував збройну агресію рф.

Згодом екснардеп вирішив втекти за кордон, але був затриманий. Йому повідомили про підозру за ч. 2 ст. 436-2 Кримінального кодексу України.

Як повідомляють ЗМІ, мова йде про колишнього нардепа від Партії регіонів Владислава Лук’янова.